Čas na serveru 16:29:24

Roman Havelka
Studie krajiny

Id: 76902

Studie krajiny

  •  / Studie krajiny / Roman Havelka

akvarel/papír, rozměr 18 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1545x

Vyvolávací cena: