Čas na serveru 17:01:41

Roman Havelka
Uvozová cesta

Id: 336202

Uvozová cesta

  •  / Uvozová cesta / Roman Havelka

olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, značeno a datováno 1917 vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 3246x

Vyvolávací cena:

56 000

Příhozy: 63