Čas na serveru 23:54:15

Roman Havelka
V zimě

Id: 413303

V zimě

  •  / V zimě / Roman Havelka
  •  / V zimě / Roman Havelka
  •  / V zimě / Roman Havelka

olej/karton, rozměr 34 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2058x

Vyvolávací cena:

14 000