Čas na serveru 15:18:34

Roman Havelka
Zřícenina hradu

Id: 219

Zřícenina hradu

  •  / Zřícenina hradu / Roman Havelka

olej/karton, rozměr malby 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 26, zvlněný karton, na rámu drobné oděrky, vše v původním stavu

zobrazeno: 5296x

Vyvolávací cena:
12 000

21 000