Čas na serveru 00:35:15

Roman Sejkot
Flover

Id: 1505601

Flover

  •  / Flover / Roman Sejkot
  •  / Flover / Roman Sejkot
  •  / Flover / Roman Sejkot
  •  / Flover / Roman Sejkot

fotografie, rozměr ve výřezu 26 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 26. 6. 1992, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1275x

Vyvolávací cena:
500

800