Čas na serveru 16:21:32

Roman Sejkot
Konvolut tří kusů

Id: 54901

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / Roman Sejkot

fotografie, rozměr každé ve výřezu cca 25 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2222x

Vyvolávací cena:

6 700