Čas na serveru 03:56:02

Rudolf Adámek
Bájný motiv

Id: 189104

Bájný motiv

  •  / Bájný motiv / Rudolf Adámek

olej/karton, rozměr 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1952x

Vyvolávací cena:

29 000