Čas na serveru 00:15:33

Rudolf Adámek
Luční potok

Id: 380

Luční potok

  •  / Luční potok / Rudolf Adámek

olej/plátno, rozměr plátna 41 x 47 cm, signováno vpravo dole, obraz v perfektním stavu, na rámu drobné oděrky

zobrazeno: 4476x

Vyvolávací cena:
2 100