Čas na serveru 11:11:58

Ferdinand Adámek
Na okraji starého lesa

Id: 111409

Na okraji starého lesa

  •  / Na okraji starého lesa / Ferdinand Adámek

olej/plátno, rozměr 93 x 100 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, původní stav, oděrky na rámu

zobrazeno: 2430x

Vyvolávací cena:

10 000