Čas na serveru 18:35:54

Rudolf Adámek
Pod stromy

Id: 1711

Pod stromy

  •  / Pod stromy / Rudolf Adámek

olej/plátno/karton, rozměr 39 x 34 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 3201x

Vyvolávací cena:

7 600