Čas na serveru 18:05:20

Rudolf Adámek
U vody

Id: 172404

U vody

  •  / U vody / Rudolf Adámek
  •  / U vody / Rudolf Adámek
  •  / U vody / Rudolf Adámek

olej/plátno, rozměr 49,5 x 61 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 2031x

Vyvolávací cena:

7 500