Čas na serveru 09:09:12

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Cesta do vsi

Id: 112102

Cesta do vsi

  •  / Cesta do vsi / Rudolf Bém (Vratislav Hlava)

olej/karton, rozměr 72 x 93 cm, signováno vlevo dole, datováno 1910, oděrky na rámu, zaskleno, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1756x

Vyvolávací cena:
4 800

7 100