Čas na serveru 17:24:18

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Dívka z Vlčnova

Id: 89802

Dívka z Vlčnova

  •  / Dívka z Vlčnova / Rudolf Bém (Vratislav Hlava)

olej/karton, rozměr 90 x 72 cm, signováno vpravo dole, datováno 1914, zaskleno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 8691x

Vyvolávací cena:

24 000