Čas na serveru 18:24:34

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Kdoule

Id: 284806

Kdoule

  •  / Kdoule / Rudolf Bém (Vratislav Hlava)

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

zobrazeno: 1256x

Vyvolávací cena:
1 200

11 500