Čas na serveru 21:21:04

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Kdoule

Id: 72509

Kdoule

  •  / Kdoule / Rudolf Bém (Vratislav Hlava)

olej/plátno/karton, rozměr 41 x 53,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1940, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav

zobrazeno: 1574x

Vyvolávací cena: