Čas na serveru 23:42:15

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Kvetoucí mez

Id: 225517

Kvetoucí mez

  •  / Kvetoucí mez / Rudolf Bém (Vratislav Hlava)

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 380x

Vyvolávací cena:

1 900