Čas na serveru 21:46:42

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Kvetoucí mez

Id: 225517

Kvetoucí mez

  •  / Kvetoucí mez / Rudolf Bém (Vratislav Hlava)

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 51x

Vyvolávací cena:

1 600

2020,02-1,10,19,38,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu