Čas na serveru 15:20:36

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Vlčnov

Id: 248502

Vlčnov

  •  / Vlčnov / Rudolf Bém (Vratislav Hlava)

olej/karton, rozměr 47 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1979x

Vyvolávací cena:

7 500