Čas na serveru 04:03:14

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Vlčnov

Id: 248502

Vlčnov

  •  / Vlčnov / Rudolf Bém (Vratislav Hlava)

olej/karton, rozměr 47 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1607x

Vyvolávací cena:

7 500