Čas na serveru 18:03:59

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Západ slunce nad stavením

Id: 170122

Západ slunce nad stavením

  •  / Západ slunce nad stavením / Rudolf Bém (Vratislav Hlava)

olej/plátno, rozměr 80 x 90 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba

zobrazeno: 1205x

Vyvolávací cena:

17 100