Čas na serveru 05:07:37

Rudolf Burger
Čtenářka

Id: 26703

Čtenářka

  •  / Čtenářka / Rudolf Burger
  •  / Čtenářka / Rudolf Burger
  •  / Čtenářka / Rudolf Burger

olej/karton, rozměr ve výřezu 30,5 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 2083x

Vyvolávací cena:

14.4.2016, 21:36:00

14.4.2016 20:50 4 000 Kč