Čas na serveru 04:13:59

Rudolf Burger
Sedící akt

Id: 26704

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Rudolf Burger

olej/karton, rozměr 69 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 1917x

Vyvolávací cena:

3 700