Čas na serveru 04:58:16

Rudolf Černý
Dvě dívky

Id: 218010

Dvě dívky

  •  / Dvě dívky / Rudolf Černý
  •  / Dvě dívky / Rudolf Černý
  •  / Dvě dívky / Rudolf Černý

olej/karton, rozměr cca 24 x 31 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, drobné nedostatečnosti v malbě, poškozený rám

zobrazeno: 1156x

Vyvolávací cena:
1 700

1 800