Čas na serveru 01:41:04

Rudolf Černý
Uhelný trh

Id: 145

Uhelný trh

  •  / Uhelný trh / Rudolf Černý
  •  / Uhelný trh / Rudolf Černý
  •  / Uhelný trh / Rudolf Černý

olej/plátno, rozměr plátna 44 x 49 cm, signováno PD, datováno 1911, původní stav

zobrazeno: 3286x

Vyvolávací cena:
7 500

16 000