Čas na serveru 00:29:09

Rudolf Epp
Dívka v klobouku

Id: 104101

Dívka v klobouku

  •  / Dívka v klobouku / Rudolf Epp

olej/plátno, rozměr 45 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 3115x

Vyvolávací cena:
3 800

15 027