Čas na serveru 09:46:39

Rudolf Fila
Linie

Id: 1886

Linie

  •  / Linie / Rudolf Fila
  •  / Linie / Rudolf Fila
  •  / Linie / Rudolf Fila

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno uprostřed dole, datováno 56, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3105x

Vyvolávací cena:

3 600