Čas na serveru 09:08:30

Rudolf Franz Ullmann
Hory při západu slunce

Id: 30101

Hory při západu slunce

  •  / Hory při západu slunce / Rudolf Franz Ullmann

olej/plátno, rozměr 36 x 58 cm, signováno vlevo dole, datováno 1926, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 2013x

Vyvolávací cena:

4 600