Čas na serveru 08:18:35

Rudolf Franz Ullmann
Vřesoviště

Id: 196801

Vřesoviště

  •  / Vřesoviště / Rudolf Franz Ullmann

olej/plátno, rozměr 56 x 88 cm, signováno a datováno vlevo dole, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1342x

Vyvolávací cena:
1 800

2 400