Čas na serveru 13:01:34

Rudolf Gajdoš
U Valchy v Měříně

Id: 99446

U Valchy v Měříně

  •  / U Valchy v Měříně / Rudolf Gajdoš

olej/tempera/plátno/překližka, rozměr 43 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, nerámováno

zobrazeno: 2073x

Vyvolávací cena:
800

1 100