Čas na serveru 02:25:43

Rudolf Gajdoš
Žně

Id: 189102

Žně

  •  / Žně / Rudolf Gajdoš
  •  / Žně / Rudolf Gajdoš
  •  / Žně / Rudolf Gajdoš
  •  / Žně / Rudolf Gajdoš

olej/plátno, rozměr 65 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, popis na zadní straně

zobrazeno: 388x

Vyvolávací cena:

8 501