Čas na serveru 09:50:32

Rudolf Guba
Hamburk

Id: 88601

Hamburk

  •  / Hamburk / Rudolf Guba
  •  / Hamburk / Rudolf Guba
  •  / Hamburk / Rudolf Guba

olej/plátno, rozměr 105 x 150 cm, signováno vpravo dole, datováno, v minulosti restaurováno, oděrky na novodobém rámu

zobrazeno: 3812x

Vyvolávací cena:
7 000

31 000