Čas na serveru 05:13:14

Rudolf Guba
Rybáři na moři

Id: 383801

Rybáři na moři

  •  / Rybáři na moři / Rudolf Guba

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3450x

Vyvolávací cena:

19 000

Příhozy: 54