Čas na serveru 08:23:14

Rudolf Hanych
Konvolut dvou kusů

Id: 113911

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Rudolf Hanych

kvaš/papír, 1) Mezi poli, rozměr ve výřezu 32,5 x 47,5 cm, signováno vlevo dole, 2) Vesnička v údolí, rozměr ve výřezu 27,5 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, vše paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3151x

Vyvolávací cena:
1 800

13 000