Čas na serveru 04:52:47

Rudolf Hanych
Ovocné zátiší

Id: 183405

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Rudolf Hanych

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 45 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1684x

Vyvolávací cena:
1 200

2 800