Čas na serveru 05:35:43

Rudolf Hanych
Pohled do kraje

Id: 468

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / Rudolf Hanych

olej/plátno, rozměr plátna 46 x 82 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, původní stav, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 3493x

Vyvolávací cena:
2 200

8 000