Čas na serveru 05:51:29

Rudolf Hanych
U řeky

Id: 506

U řeky

  •  / U řeky / Rudolf Hanych
  •  / U řeky / Rudolf Hanych
  •  / U řeky / Rudolf Hanych

olej/plátno, rozměr plátna 55 x 100 cm, signováno vpravo dole, původní stav, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 3070x

Vyvolávací cena:
2 400

7 200