Čas na serveru 05:41:10

Rudolf Hanych
Ze Svratky

Id: 102509

Ze Svratky

  •  / Ze Svratky / Rudolf Hanych

olej/plátno/karton, rozměr 20 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1313x

Vyvolávací cena:

3 700