Čas na serveru 04:36:23

Rudolf Hanych
Zimní nálada

Id: 38506

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / Rudolf Hanych

olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, signováno vlevo dole, volné plátno, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2317x

Vyvolávací cena:

20 000

Příhozy: 48