Čas na serveru 00:30:09

Rudolf Hlaváček
Rozkvetlá louka

Id: 25704

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / Rudolf Hlaváček

olej/plátno, rozměr 26 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2956x

Vyvolávací cena:
500

3 900