Čas na serveru 06:53:02

Rudolf Jelínek
Chlapec

Id: 930

Chlapec

  •  / Chlapec / Rudolf Jelínek
  •  / Chlapec / Rudolf Jelínek
  •  / Chlapec / Rudolf Jelínek

olej/plátno, rozměr plátna 65 x 49 cm, signováno vpravo dole RJelínek, obraz v původním stavu, na rámu drobná poškození

zobrazeno: 3225x

Vyvolávací cena:
4 800

4 800

24.3.2014, 20:20:00

15.3.2014 13:48 4 800 Kč