Čas na serveru 14:50:22

Rudolf Jelínek
Dívka z trhu

Id: 208702

Dívka z trhu

  •  / Dívka z trhu / Rudolf Jelínek

olej/plátno, rozměr 85 x 75 cm, značeno vlevo nahoře, lehce poškozený rám

zobrazeno: 668x

Vyvolávací cena:
2 600

12 000