Čas na serveru 02:57:26

Rudolf Karasek
Stromy u cesty

Id: 120205

Stromy u cesty

  •  / Stromy u cesty / Rudolf Karasek

olej/plátno, rozměr 45 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1912, rané dílo, lokálně protržené plátno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1241x

Vyvolávací cena:

12 000