Čas na serveru 21:01:31

Rudolf Komínek
Při západu slunce

Id: 259402

Při západu slunce

  •  / Při západu slunce / Rudolf Komínek

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 1831x

Vyvolávací cena:
1 200

4 999