Čas na serveru 05:00:34

Rudolf Konopa
Květinové zátiší

Id: 50403

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Rudolf Konopa

olej/dřevo, rozměr 24 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 1927, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1712x

Vyvolávací cena: