Čas na serveru 03:15:45

Rudolf Konopa
Setkání u lesa

Id: 300405

Setkání u lesa

  •  / Setkání u lesa / Rudolf Konopa

olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky v malbě, neodborně restaurováno, popsáno na blindrámu, nerámováno

zobrazeno: 3258x

Vyvolávací cena:

3 100