Čas na serveru 16:11:54

Rudolf Kremlička
Cesta alejí

Id: 145449

Cesta alejí

  •  / Cesta alejí / Rudolf Kremlička

kresba tužka/papír, rozměr ve výřezu 31 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, kresba lokálně poškozena malou skvrnou

zobrazeno: 2072x

Vyvolávací cena:

8 333