Čas na serveru 12:09:02

Rudolf Kremlička
Děti ve světnici

Id: 317201

Děti ve světnici

  •  / Děti ve světnici / Rudolf Kremlička

barevná kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26 x 16 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1256x

Vyvolávací cena:

10 601