Čas na serveru 14:35:02

Rudolf Kremlička
Dívčí akt

Id: 230907

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Rudolf Kremlička

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2543x

Vyvolávací cena:
2 200

21 000