Čas na serveru 15:03:11

Rudolf Kremlička
Kuřák

Id: 317202

Kuřák

  •  / Kuřák / Rudolf Kremlička
  •  / Kuřák / Rudolf Kremlička
  •  / Kuřák / Rudolf Kremlička
  •  / Kuřák / Rudolf Kremlička

barevná kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 2025x

Vyvolávací cena:

13 500