Čas na serveru 11:33:56

Rudolf Kremlička
Myčky

Id: 1261

Myčky

  •  / Myčky / Rudolf Kremlička
  •  / Myčky / Rudolf Kremlička
  •  / Myčky / Rudolf Kremlička

ruční litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 24, signováno vpravo dole, datováno 1923, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2660x

Vyvolávací cena:

3 300