Čas na serveru 10:23:06

Rudolf Kremlička
U sukače

Id: 71305

U sukače

  •  / U sukače / Rudolf Kremlička

olej/plátno, rozměr 44 x 52 cm, signováno vlevo dole, datováno 1917, vše v původním stavu, volné v rámu, rám poškozen, obraz byl v minulosti sňat z původního blindrámu a natažen na větší rozměr, jsou vidět dírky po hřebících na spodní straně, varianta obrazu reprodukována ve Zlaté Praze 1918 viz foto, je možné, že se jedná o tentýž, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

zobrazeno: 3876x

Vyvolávací cena:
30 000

300 000

Příhozy: 109