Čas na serveru 16:37:24

Rudolf Kremlička
Při toaletě

Id: 123105

Při toaletě

  •  / Při toaletě / Rudolf Kremlička

kresba/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 1925, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 835x

Vyvolávací cena:

6 100